Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wielkanoc w komunikacji miejskiej

W okresie Świąt Wielkanocnych 2014 roku autobusy MKS kursować będą ze zmniejszoną częstotliwością. Tradycyjnie już w Niedzielę Wielkanocną na ulice nie wyjedzie linia „12”, a w oba dni świąt wszystkie linie swoje kursowanie rozpoczną nieco później niż zwykle.

17-18 kwietnia:
Autobusy kursować będą według rozkładu jazdy obowiązującego w dni robocze. Zawieszone zostaną kursy wykonywane w dni nauki szkolnej. Na miasto nie wyjadą linie 3, 5/1 i 21 oraz część kursów linii 4, 14, 17 i 22.

19 kwietnia:
Autobusy kursować będą według rozkładu jazdy obowiązującego w soboty.

20-21 kwietnia:
Autobusy kursować będą według rozkładu jazdy obowiązującego w niedziele i święta. W zajezdni pozostanie linia „12”, a pozostałe linie kursować będą w godzinach określonych w poniższej tabeli:

Organizacja komunikacji miejskiej w okresie 20-21 kwietnia

Zmieni się także funkcjonowanie linii A z MZK Starachowice – 20 kwietnia autobusy nie będą wykonywać pierwszego i ostatniego kursu (ze Starachowic 6:53 i 19:08, ze Skarżyska 8:10 i 20:45). Natomiast w Lany Poniedziałek na ulice nie wyruszy pierwszy „starachowicki” kurs (odpowiednio 6:53 i 8:10).

22 kwietnia:
Autobusy kursować będą według rozkładu jazdy obowiązującego w dni robocze. W zajezdni pozostaną autobusy wykonujące kursy w dni nauki szkolnej.